Ønsker du å ta kontakt med oss?

Henvendelser

Vår fakturaadresse er:

Bryn Byggklima AS
Drengsrudbekken 6
1383 Asker

Org. nr: 984 005 288

Generelt
66 76 59 50
post@brynbk.no

Ettermarked / Service
Terje Holmberg

Entrepriser
Bjørnulf Hannevold

Renluftsteknikk
Caroline Dehn

Automatikk
Stein Asle Løkken

IT
Øyvind R. Bryn

Divisjon Entreprise – markedsdeling – avdelingsoversikt – kontaktpersoner

Entreprise Kontaktperson Tittel Mobiltelefon E-post adresse Markedsområde
Asker Bjørn Foshaugen Avdelingsleder  458 69 347 bjorn.foshaugen@brynbk.no Asker, Bærum, Røyken, Hurum, Lier, Drammen
Hønefoss Morten Bentzen Avdelingsleder  974 92 760 morten.bentzen@brynbk.no Buskerud for øvrig, Oppland Sør
Østfold Olav Didriksen Avdelingsleder  958 43 856 olav.didriksen@brynbk.no Østfold, Follo
Jessheim Ole Kristian Flaen Avdelingsleder  911 10 350 ole.kristian.flaen@brynbk.no Romerike, Hedmark Sør
Vestfold Bjørn Ingwall Avdelingsleder  905 92 464 bjorn.ingwall@brynbk.no Vestfold, Telemark Øst
Oslo Richard Tapper Avdelingsleder  474 73 115 richard.tapper@brynbk.no Oslo
Oslo Rehab Roger Halvorsen Avdelingsleder  936 49 496 roger.halvorsen@brynbk.no Oslo, Rehab-prosjekter
Renluft Harald Walle Distriktsleder  918 80 716 harald.walle@brynbk.no Renluftsprosjekter
Divisjon Bjørnulf Hannevold Divisjonsjef  903 60 846 bjornulf.hannevold@brynbk.no Østlandet (hele landet)