Oversikt markeder

Bryn Byggklima - markedsdeling - avdelingsoversikt - kontaktpersoner
Divisjon Entreprise

Entreprise Kontaktperson Tittel Mobiltelefon E-post Markedsområde
Asker Entreprise Bjørn Foshaugen Avdelingsleder 458 69 347 bjorn.foshaugen@brynbk.no Asker, Bærum, Røyken, Hurum, Lier, Drammen
Hønefoss Entreprise Morten Bentzen Avdelingsleder 974 92 760 morten.bentzen@brynbk.no Buskerud for øvrig, Oppland sør
Østfold Entreprise Olav Didriksen Avdelingsleder 958 43 856 olav.didriksen@brynbk.no Østfold, Follo
Jessheim Entreprise Ole Kristian Flaen Avdelingsleder 911 10 350 ole.kristian.flaen@brynbk.no Romerike, Hedmark sør
Vestfold Entreprise Bjørn Ingwall Avdelingsleder 905 92 464 bjorn.ingwall@brynbk.no Vestfold, Telemark øst
Oslo Entreprise Richard Tapper Avdelingsleder 474 73 115 richard.tapper@brynbk.no Oslo
Oslo Rehab Roger Halvorsen Avdelingsleder 936 49 496 roger.halvorsen@brynbk.no Oslo, Rehab-prosjekter
Renluft Harald Walle Distriktsleder 918 80 716 harald.walle@brynbk.no Renluftsprosjekter Østlandet (hele landet)
Divisjon Entreprise Bjørnulf Hannevold Divisjonsjef 903 60 846 bjornulf.hannevold@brynbk.no